Filtr
we found 0 results
Your search results

Pronájem kanceláře v Praze – typy kanceláří

Posted by admin on Prosinec 14, 2015
| 0

Pronájmy kanceláří v Praze – DRUHY z hlediska vybavení

 • Vybavená kancelář – vybavená kanceláře je nejoblíbenější variantou kanceláří k pronájmu. Klient nemusí řešit nábytek a může se soustředit pouze na svůj business.
 • Vybavená a servisovaná kancelář– Jedná se o nejlepší typ kanceláře k pronájmu. Kanceláře jsou vybavené nábytkem, koberci, světly,…apod. a navíc jsou v každém takovém kancelářském centru k dispozici recepční nebo asistentky. Ty rády pomohou při starosti o poštu, příchozí i odchozí telefonní hovory, těsnopis, sdílení Outlook kalendáře s klienty,…apod. Jde o nadstandardní služby spojené se servisovaným typem kanceláří k pronájmu. Klient dostává jednu fakturu měsíčně s jednou částkou, ve které je zahrnuto vybavení, nájem a samozřejmě i služby (elektřina, plyn,…apod.) Cena takovýchto kanceláří startuje na 600 Kč/m2.

Pronájmy vybavených kanceláří většinou nabízí:

 1. samotnou kancelář k pronájmu
 2. veškeré služby jsou v ceně
 3. možnost registrovat sídlo společnosti
 4. IT a PC rozvody, ideálně v optice
 5. recepční a asistenční služby
 6. poštovní služby (příchozí a odchozí pošta)
 7. tzv. telefonní management – příchozí a odchozí tel. hovory
 8. Kopírovací – tiskařské centrum
 9. Vysokorychlostní internet
 10.  minerálky a káva
 • Částečně vybavená kancelář – jde o skvělý kompromis mezi vybavenými a nevybavenými kancelářemi k pronájmu v Praze. Doporučujeme zkusit takový pronájem hledat v první řadě. Majitel kanceláří může mí / má vybavení, které mu zbylo po předchozích nájemnících a tudíž jej může nabídnout za min. nájemné nebo zdarma. Jde o ideální variantu hlavně pro začínající společnosti, které nemohou investovat do vybavení ihned na začátku svého působení na trhu.
 • Nevybavená kancelář – jde o standardní variantu pronájmu kanceláře. Tento typ kanceláří je nejrozšířenější a nabízí jej většina majitelů, agentů. Nevybavené kanceláře mají stadnardně v nabídce koberce, osvětlení, rozvody a majitel může občas přistoupit na dovybavení při delším nájemním vztahu. Čím delší bude nájemní vztah, tím více ústupků majitel samozřejmě udělá.

Držím palce v hledání vhodné kanceláře k pronájmu. Snad vám budeme moci pomoc také my. Pracujeme bez provize a těšíme se na vás nonstop.

volejte, pište kdykoli.

Kancly.cz

 • IHNED poptat

  BEZ provize a DO 30 min.

 • Souhlasím s jednorázovým zpracováním osobních údajů.

 • Marie Hlavatá

   +420 773 295 925
   info@kancly.cz

 • Filtr